Хай кружляє вальс прощальний

Випускний бал – це незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, мріям і прагненням.
1 червня у Городку відбулося традиційне свято Випускника. Наше місто розквітло від прекрасних і витончених красунь-випускниць та елегантних і мужніх випускників. Дружні й веселі, доброзичливі й активні, у чарівному вбранні вони пройшлися центральною вулицею міста.
Вперше, через негоду, свято проходило у новому спортивному комплексі, де батьки і гості могли зблизька бачити кожного випускника.
Урочистий захід розпочали із привітань. Міський голова Василь Підлісний побажав випускникам стати не лише фаховими спеціалістами у різних галузях, а й залишатися гарними людьми, не забувати про своїх батьків та рідний Городок. Окрему подяку було висловлено і батькам - людям, які зростили майбутню еліту міста та рідного краю. Крім того, Василь Підлісний вручив класним керівникам випускних класів грамоти та матеріальне заохочення.
Випускників також привітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська, начальник відділу освіти Городоцької РДА Вадим Пунда, який, зокрема, побажав випускникам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості і, звісно, звернувся зі словами вдячності до педагогів. Золоті та срібні медалі цьогоріч отримали 6 випускників Городоччини.
Грамоти, медалі, похвальні листи, квіти, чудовий випускний вальс… Сьогодні старшокласники переступили поріг школи, роблячи крок у доросле життя! Нехай воно буде щасливим для них, нехай збуваються всі їхні юнацькі задуми й мрії!