Святий Антоній єднає нас

13 червня у Городку відбулися урочистості з нагоди вшанування святого Антонія Падуанського.
У костелі святого Станіслава зібралися тисячі парафіян, паломників та священнослужителів з багатьох регіонів України, щоб помолитись до Господа Бога за заступництвом св. Антонія, чудодійний образ якого знаходиться в парафії.

Святий Антоній єднає нас

Особливим гостем урочистостей був єпископ Кам’янець - Подільський Леон Дубравський, який звернувся з проханнями до батьків навчати своїх дітей слову Божому, дотримуватися Божих заповідей. Спільно з парафіянами молилися за заступництво святого Антонія настоятель храму о. Віктор Лутковський, монахині та семінаристи Вищої Духовної Семінарії.

Святий Антоній єднає нас
«Сьогодні відкрите небо, тож нехай Господь через заступництво святого Антонія із Падуї дарує єдність, любов та мир, а також робить нас кращими, покірнішими і слухнянішими на голос Господній так, як зразок цього маємо в особі Святого Антонія із Падуї, - зауважив священик».

Святий Антоній єднає нас
На закінчення Євхаристії всі разом молились до св. Антонія з Падуї. Процесія з Пресвятими Дарами обійшла навколо храму. Своїм співом прикрашав Літургію хор з парафії святого Станіслава.
Тож нехай святий Антоній почує наші молитви і виступить заступником перед Богом в наших проханнях миру для України!