Офіційна делегація з Городка відвідала м. Сохачев

На запрошення мерії міста-побратима з офіційним візитом 10-12 червня делегація з Городка відвідала м. Сохачев Республіка Польща.

Офіційна делегація з Городка відвідала м. Сохачев
Городоцьку делегацію очолив міський голова Василь Підлісний.
Городоччани мали можливість взяти участь у святкуванні Дня Сохачева, зустрітися з бурмістром та членами уряду Сохачева.

Офіційна делегація з Городка відвідала м. Сохачев
Також делегація з Городка взяла участь в урочистому засіданні сесії польського міста, на якій Василь Підлісний подякував за підтримку поляків у непростий для України час, висловив вдячність за багаторічну дружбу та партнерські зв’язки. Міський голова висловив надію, що й надалі взаємовигідні відносини двох міст – побратимів ставатимуть все тіснішими, що нові інвестиційні проекти польської сторони будуть реалізовані у Городку.

Офіційна делегація з Городка відвідала м. Сохачев
Протягом днів перебування у Польщі, проведено ряд зустрічей, де представники бізнесу з нашого міста виокремили для себе партнерські стосунки з польськими побратимами. При подальших зустрічах домовилися про представлення своїх бізнес-проектів підприємців з Городка та Сохачева. Обмін досвідом, попередні домовленості щодо економічних, господарських та культурних відносин – результат відвідин городоччан у Польщі.