Оголошення

Виконавчий комітет Городоцької міської ради оголошує конкурс про пасажирські перевезення на міському автобусному маршруті загального користування «Маршрут № 5 "Вул. Фрунзе – МКК – вул. Заводська Площа – Мікрорайон «Черемшина» - Центральна районна лікарня – Автовокзал – Центр – мікрорайон «Дубок», що відбудеться 1.08.2016 року в залі засідань Городоцької міської ради в м. Городок по вул. Грушевського, 53.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник з 01.07.2016 року по 30.07.2016 року подає наступні документи:
1) заява за формою;
2) копію свідоцтва про державну реєстрацію об’єкта господарювання;
3) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
4) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
5) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
6) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
7) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
8) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником –претендентом у закритому конверті (пакеті).
Останній термін подання документів 30.07.2016 р. до 16.00.