День пам’яті і скорботи

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.
22 червня, в Городку пройшли заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.
Участь у церемонії покладання квітів до Обеліска Слави взяли ветерани II світової війни, представники влади міста, району, громадської організації «За конкретні справи», трудових колективів організацій та установ нашого міста. Хвилиною мовчання вшанували учасники поминальних заходів загиблих у жорстокій війні в боротьбі проти нацизму.