Шановні користувачі та власники земельних ділянок!

Городоцька міська рада нагадує вам про обов’язковість сплати земельного податку до 29 серпня 2016року!
Згідно з підпунктами 8.2 статті 8 та 9.1.10 ст.9 Податкового кодексу України плата за землю належить до загальнодержавних податків та є обов’язковою до сплати на усій території України.
Відповідно до ст.206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку і визначається залежно від грошової оцінки земель.
Об’єктом плати за землю є земельна ділянка, яка перебуває у власності або користуванні. Суб’єктом плати за землю (платником) є власники землі і землекористувачі.
Земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ, а саме:
– інваліди першої і другої групи;
– фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
– пенсіонери (за віком);
– ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
– фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Слід зауважити, що відповідно п. 281.2. ПКУ звільнення від сплати податку за земельні ділянки поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання.
За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.
Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить, благоустрій міста, утримування закладів позашкільної освіти та ін.
Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо звертатись до Землевпорядного відділу Городоцької міської ради, за адресою м.Городок вул. Грушевського, 53, 1-й поверх або до Городоцької ОДПІ, за адресою м. Городок вул. Грушевського, 90, 2-й поверх, 4 каб. Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.
Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій. На невиконання зобов’язань землекористувачів, питання щодо припинення права власності та права користування буде розглядатиметься в судовому порядку.