Оголошення

На підставі рішення № 38 шостої сесії міської ради від 17 травня 2016 року, Городоцька міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді наступних фізичних осіб:

- гр. Берегового Михайла Пилиповича в м. Городок по вул. Войкова, 6/3, під власним нежитловим приміщенням матеріального складу, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Учасникам конкурсу необхідно спрямувати поштою до Городоцької міської ради за адресою 32000 Україна, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Грушевського, 53, конкурсну документацію в одному запечатаному конверті. Документи на участь у конкурсі приймаються до 08.07.2016 року включно.

Документи які додаються до участі у конкурсі:

1) Заява на участь у конкурсі.

2) Підтверджуючі документи в одному екземплярі:

- Копію кваліфікаційних документів оцінювача, які працюють у штатному складі та яких залучено до проведення оцінки та підписання звіту оцінки.

- Копію сертифікату суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України

3) Конкурсна пропозиція подається у запечатаному конверті і має містити:

- Пропозиції, щодо вартості виконаних робіт та термін виконання робіт.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності
відбудеться 11.07.2016 року.

Довідки за телефоном 3-30-92