Скидають нечистоти у лісосмугу

Днями, водій приватної асенізаційної машини (ВХ3989 АЕ) здійснював несанкціонований скид рідких побутових відходів у лісосмугу попри дорогу в напрямку Лісовод. Проблема несанкціонованого самовільного скиду нечистот виникає вже не вперше. Таким чином ці люди гублять природу, наносять неймовірну шкоду довкіллю, не задумуючись про день завтрашній. При тому, що комунальне підприємство укладає угоди з приватними власниками асенізаційних машин щодо утилізації рідких відходів до міської мережі водовідведення виключно в спеціалізованих пунктах прийому.
Власника асенізаційної машини (ВХ3989 АЕ) викликатимуть на адмінкомісію та притягуватимуть до адміністративної відповідальності.
Шановні городоччани, якщо ви є свідками вчинення протиправних дій по відношенню до навколишнього середовища тощо, не будьте байдужими. Телефонуйте у правоохоронні органи, міську раду, щоб подібні випадки не повторювалися.

Скидають нечистоти у лісосмугу