ОНОВЛЕНА, СУЧАСНА ВУЛИЦЯ БУХТИ ВІДРЕМОНТОВАНА ЗА КОШТИ ГРОМАДИ

Саме 12 липня, в день пам'яті апостолів Петра і Павла, у Городку відбулося відкриття капітально відремонтованої вулиці Бухти. Так само, як і колись наші предки ретельно готувалися до відзначення цього християнського свята (білили хати, прибирали на подвір'ях та всередині осель), так і в нашому місті будівельники доклали максимум зусиль, щоб якнайшвидше і якісно вкласти бруківку на вулиці. Тож відтепер діти і вчителі ЗОШ №2, працівники та вихованці ДНЗ «Сонечко», прихожани місцевого храму та, звичайно, жителі мікрорайону Молочноконсервного комбінату ходитимуть оновленою, сучасною вулицею.
Вранці цього дня відбулося урочисте богослужіння у храмі, після якого отець Тарасій, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері, відслужив разом з прихожанами подячний молебень Богу за зроблену роботу на оновленій дорозі. За словами священика, кожна дорога в житті людини має вести до Божого храму і до освітніх закладів. Тож і ця оновлена вулиця веде як до храму, так і до школи та дошкільного навчального закладу.
- Пам’ятаймо, що якщо не цінуватимемо зробленого, не будемо й мати, - зауважив священик Тарас Мигаль. – Маємо берегти, а не руйнувати цю вулицю, не смітити, не розкидати тут обгортки від цукерок та морозива. Не вбивайте в собі людину, а несіть образ Божий.
Міський голова Василь Підлісний подякував депутатам міської ради за турботу про місто та будівельникам, які працювали у дощ та спеку і в короткі терміни здали об’єкт. Зауважив, що і надалі у Городку будуть вирішуватися проблемні питання громади.
Учні школи також подякували за гарний для них сюрприз – оновлену сучасну вулицю.
Згідно з проектно-кошторисною документацією, вартість робіт на вулиці протяжністю 1860 м2 з асфальтованим покриттям мала би складати 999 тис. грн. Та завдяки тому, що змінено конструкцію дорожнього покриття на бруківку, вдалося зекономити 300 тис. грн. Оскільки вартість робіт склала 698,843 грн., збільшили і протяжність – 2041 м2. Таким чином, зекономлені кошти громади будуть використані на вирішення інших проблемних питань у нашому місті.
У Городку це друга вулиця, яку вкладено сучасною бруківкою. Вулиця Ванагса, яку відремонтували за кошти народного депутата України Олександра Гереги, а відтепер - вулиця Бухти, яку оновили за кошти територіальної громади м. Городка. Роботи над оновленням міського дорожнього покриття, освітлення вулиць та вирішення інших проблем міста й надалі триватимуть.