Міська рада розпочинає процес об’єднання територіальних громад

13 липня відбулася 7 сесія міської ради VII скликання. Перед початком роботи сесії міський голова Василь Підлісний проінформував депутатський корпус про проведену роботу за декілька місяців. Зокрема, у Городку тривають роботи з вуличного освітлення: встановлено 182 ліхтарі та проведено 6,7 км сіповського кабеля. По вулиці Поповича замінено 400 м водогону. За ініціативи жителів вул. Пархоменка та при сприянні міської ради, встановлюється камінне дорожнє полотно, для якого за кошти міського бюджету придбано 100 тонн вапнякового каменю та відсів. Роботи з покриття дороги проводять жителі вулиці. На сьогодні вже відремонтовано 250 метрів вулиці.
- Це є приклад справжнього прояву активної та дієвої громади, яка спільними зусиллями громадян та влади створює собі блага, - підкреслив Василь Підлісний.
Також міський голова повідомив про завершення капітального ремонту вулиці Бухти, яку вклали бруківкою, що дало змогу зекономити 300 тис. грн. та зробити сучасний і якісний ремонт.
На порядок денний сесії міської ради було винесено 56 питань, більшість яких стосувалися безпосередньо життєдіяльності міста.
Насамперед, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік, оскільки є суттєве перевиконання по дохідній частині міського бюджету. Надійшло 1 млн. 513 тис. грн., які, попередньо обговоривши на комісії з питань планування бюджету і фінансів, розподіляли по галузях. Зокрема, на дошкільну освіту додатково надійде коштів на суму 205 тис. грн. (допомога на оздоровлення технічного персоналу, нарахування на заробітну плату та на придбання предметів і матеріалів для дошкільних навчальних закладів Городка); на ЖКГ, ремонт водогонів – 88 тис. 500 грн.; на благоустрій міста передбачено 223 тис. грн., з них на придбання щебеню - 170 тис. грн. (для ремонту вулиць), на придбання матеріалів для облаштування майданчика із захоронення ТПВ 100 тис. грн. На компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у приміських маршрутах – 90 тис. грн., на послуги зв’язку пільгових категорій населення – 15 тис. грн., на органи місцевого самоврядування – 150 тис. грн. Оскільки держава збільшує повноваження органів місцевого самоврядування (зокрема, проведення реєстрації громадян), виникла необхідність у прийнятті штатних одиниць, а відтак і облаштування робочих місць даних спеціалістів. На комплексні програми профілактики правопорушень, забезпечення пожежної безпеки та підвищення якості обслуговування платників ОДПІ виділено 91 тис. 500 грн. На послуги ТРПЦ – 30 тис. грн., водопровідно-каналізаційне господарство – 139 тис. грн., на реконструкцію мереж вуличного освітлення – 443 тис. грн., на капітальний ремонт міської лазні – 100 тис. грн. та інше.
На сесії також було прийнято зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Городок.
Важливим рішенням сесії було підтримання пропозиції міського голови про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад в Городоцьку територіальну громаду з центром у м. Городок, оскільки це не лише додаткові кошти від держави та ЄС для розвитку міста та сіл, а й необхідна умова держави на майбутнє.
Депутати розглядали питання щодо надання матеріальної допомоги певним категоріям громадян та цілий блок земельних питань. Загалом, було прийнято рішення по усіх питаннях порядку денного сесії.

Міська рада розпочинає процес об’єднання територіальних громад