Звернення депутатів Городоцької міської ради

Звернення депутатів Городоцької міської ради до Городоцької районної ради та Хмельницької обласної ради щодо визнання міста Городок зоною стихійного лиха
Сьогодні Україна переживає і так найважчий період із часу своєї Незалежності. І саме у час, коли людям і так доводиться «затягувати паски» городоччани зазнали значних збитків, завданих стихійним лихом. Кілька хвилин повністю змінили спокійне та розмірене життя городоцьких родин. Від нищівного удару природи постраждали покрівлі житлових будинків, шибки вікон, транспортні засоби, городина та домашні тварини. Громадяни міста не готові самотужки впоратися з наслідками стихійного лиха таких маштабів.
За попередніми підрахунками, відповідно до заяв громадян та дефектних актів, складених депутатами міської ради та членами виконавчого комітету, сума завданих збитків становить понад 10 509 000 гривень, з яких сума відшкодування на шифер становить 7 290 000 гривень.
Ми, депутати Городоцької міської ради, підтримуючи наших виборців, зважаючи на велику кількість їхніх звернень щодо відшкодування завданих збитків внаслідок стихійного лиха, яке відбулося у місті Городок Хмельницької області 17 липня 2016 року (за попереднім підрахунком 1749 звернень), просимо Вас, визнати територію Городоцької міської територіальної громади зоною стихійного лиха.
З метою максимального сприяння у вирішенні проблем жителів міста Городок, які постраждали внаслідок буревію та граду, просимо вас не залишатися осторонь нашої біди.

З повагою, депутати Городоцької міської ради VII cкликання