Ліквідація наслідків стихії

Станом на 21 липня 2016 року до міської ради із заявами щодо надання матеріальної допомоги для усунення наслідків стихії, яка вирувала у місті 17 липня 2016 року звернулося 1740 мешканців м. Городок.
На засіданні позачергової сесії міської ради, яке відбулося 18 липня 2016 року, було прийнято рішення про виділення 500 тис. грн.. для часткового відшкодування збитків. Також було створено комісію з надзвичайних ситуацій щодо усунення наслідків стихійного лиха, яке сталося 17 липня 2016 року у місті Городок та робочі групи для обстеження житлових будинків та складання дефектних актів. До складу робочих груп увійшли депутати міської ради та члени виконавчого комітету. Величезну допомогу в обстеженні будинковолодінь надали представники громадської ради та громадської приймальні.
Протягом трьох днів проводяться обстеження. Дефектні акти, складені робочими групами будуть слугувати підставою для обчислення збитків, завданих стихією.
За три дні роботи створено базу даних мешканців міста, які постраждали внаслідок стихії. До бази даних внесено інформацію із заяв постраждалих громадян та із дефектних актів, складених робочими групами.
Прохання до Городоччан, у помешканнях яких не було проведено обстеження, звернутися безпосередньо до міської ради. Також громадяни, які писали заяви щодо відшкодування наслідків стихії повинні звернутися до міської ради та надати копії паспортів, ідентифікаційних кодів. Громадяни, які належать до пільгової категорії, повинні долучити копії відповідних посвідчень.
Виконавчий комітет міської ради просить вибачення у жителів міста за тимчасові незручності. Ми робимо все для того, щоб допомогти людям та місту відновитися.
 Дякуємо за розуміння.

Ліквідація наслідків  стихії