Обговорення процесів децентралізації

12 серпня в залі засідань Городоцької міської ради відбулася зустріч міського голови Василя Підлісного, директора Агенції – координатора регіонального офісу реформ Сергія Яцковського з сільськими головами району. Сергій Віталійович розповідав про переваги децентралізації, яка відбувається на часі у нашій країні, про те, наскільки вигідним є процес об’єднання в одну громаду для жителів нашого краю. Загалом майже в усіх сільських радах відбулися громадські обговорення щодо об’єднання в Городоцьку міську об’єднану територіальну громаду. Дві сільські ради вже дали перше погодження на об’єднання. Голови територіальних громад цікавилися питаннями фінансування закладів освіти, медицини та розподілом коштів в об’єднанній територіальній громаді.

Обговорення процесів децентралізації