День Незалежності у Городку

24 серпня, Україна відсвяткувала 25 річницю проголошення незалежності. В цей день в 1991 р. Верховною Радою УРСР був підтриманий Акт проголошення незалежності України, з якого починається історія нашої держави в її сучасному вигляді. Урочисті заходи у Городку розпочалися 23 серпня з покладання квітів до пам'ятника М. Грушевському. У церемонії брали участь представники міської та районної влади, військовослужбовці, представники трудових колективів Городоччини. На центральній площі міста відбувся урочистий мітинг. З вітальними словами до городоччан звернулися: міський голова Василь Підлісний, голова райдержадміністрації Віталій Кропивницький, голова районної ради Ольга Зелінська, голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський. Цього дня було чимало святкових заходів: кожна сільська рада представила робити народних умільців, відбувся шаховий турнір та конкурс малюнка на асфальті. Святковий концерт підготували артисти міста і району. Учасники урочистостей вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання. Грамотами, подяками та подарунками відзначили кращих представників громадськості та учасників АТО.