У 2016 РОЦІ ПЕРШИМ У ГОРОДКУ НАРОДИВСЯ ХЛОПЧИК

Владислав

1 січня о 14 год. 20 хв. у пологовому відділенні Городоцької центральної районної лікарні на світ з'явився перший городоччанин 2016 року народження. Хлопчик, якого батьки назвали Владиславом, народився здоровим (вага - 3700 кг, зріст - 52 см).

Щасливі батьки дуже радіють народженню синочка, до речі, вже третього у сім’ї.
- У перший день Нового року моя дружина подарувала мені третього сина, - посміхається батько новонародженого Віталій Розгон. - Я їй дуже вдячний за таке щастя. Наші діти для нас - безцінний дар у житті.

- Хоча й вагітність у породіллі проходила важкувато, - розповідає акушер-гінеколог, яка приймала пологи у молодої матері, Валентина Городиська, - та, дякувати Богу все обійшлося. І в перший день нового 2016 року Злата народила здорового хлопчика. Завдяки обстеженням УЗД ми з 20 тижня вагітності знали, що у неї буде син, хоча Злата чекала на дівчинку. Та у молодих батьків ще все попереду. Відтак хочу побажати цій сім'ї міцного здоров 'я, достатку, благополуччя та безмежної радості від дітей.

Привітати молодих батьків, які, до речі, за фахом педагоги (мати працює в Городоцькій школі з польською мовою навчання, а тато - в Завадинецькій ЗОШ) із таким чудовим но-ворічним подарунком прийшов мер міста Василь Підлісний та секретар міської ради Олена Гріх.

Мер міста Василь Підлісний та секретар міської ради Олена Гріх

- Народження дитини у кожній сім'ї - це надзвичай¬но важлива подія, - звернувся до батьків маленького Владислава міський голова. - Та ваш синочок є особливим, адже у нашому місті він народився першим у 2016 році. Тож зичимо вам, щоб ваш хлопчик був завжди першим у житті, щоб він прославив вас, батьків, наше місто та країну.

Загалом, станом на 13 січня у Городку народилося 13 дітей: 7 хлопчиків та 6 дівчаток.

Наталія ПОПОВИЧ