Будівництво історико - краєзнавчого музею у Городку

Декілька місяців у центрі Городка триває реконструкція районного історико – краєзнавчого музею. На замовлення відділу культури, національностей, релігій та туризму райдержадміністрації музей будують за кошти мецената, земляка Миколи Гуменюка. Загальна площа будови складатиме 1200 м2. Відповідно до проектної документації буде два поверхи на яких розмістять виставкові музейні зали.
30 серпня відбулася робоча зустріч мецената, проектувальників, влади, місцевих краєзнавців, священнослужителів та громадськості, на якій обговорювалися проблемні питання оновленого музею, його наповнення експонатами та експозиціями тощо. Присутні висловлювали вдячність Миколі Івановичу за черговий вклад в розвиток культурної Городоччини, оскільки реконструйований музей стане культурним, освітнім, інтерактивним центром – візитівкою Городоччини.