Сквер Закоханих у Городку

До Дня народження Городка у центрі міста, за пам’ятником Грушевського, облаштовано куточок відпочинку, посеред якого встановлено фонтан, а прилеглу територію вкладено бруківкою. За кошти з міського бюджету придбано фонтан та бруківку. Активну участь у створенні скверу Закоханих взяли  городоччани Руслан Барабашин, Анатолій Матвейцев, Галина Карнасевич, Віктор Хоптинець, Анатолій Ференс та працівники КП «Городоккомунсервіс». Початок облаштування скверу було зроблено 14 лютого, коли місцевий підприємець Руслан Барабашин подарував місту арку Закоханих. Міський голова Василь Підлісний спільно із підприємцями міста продовжив гарну і потрібну справу.  Відтепер бажаючі мають змогу відпочити на лавочках, поспілкуватися з друзями в охайному та затишному місці. Лише б зловмисники не робили шкоди та не руйнували те, що зроблено для жителів Городка.

До

Після