У Будинок милосердя - з подарунками

При костелі св. Станіслава, з доброї волі покійного отця Владислава Ванагса, діє Будинок Милосердя, в якому знайшли прихисток 56 громадян похилого віку, які з певних причин не мають змоги в свої поважні літа бути у власній оселі. Тут ними опікуються люди доброї волі, які не лише створюють для бабусь і дідусів домашню атмосферу тепла й затишку, а й готують, перуть, доглядають та лікують.
Напередодні Дня людей похилого віку міський голова Василь Підлісний завітав з подарунками у Будинок Милосердя. Продукти харчування, фрукти та овочі, які передав міський голова, стануть гарним доповненням до щоденного раціону підопічних Будинку Милосердя. Також гарним та приємним подарунком для стареньких були українські пісні у виконанні працівників дитячого садка «Берізка». А ще – смачна домашня випічка та чимало інших подарунків від колективу дошкільного навчального закладу.