У молитвах вони просять миру й злагоди для України

У нашому місті проживають дев’ять городоччан, яким виповнилося 95 і більше років. Найстарша жителька міста – Катерина Григорівна Вінярська. За її плечима - 101 рік! Троє дітей та семеро онуків тішать серце Катерини Григорівни. Непростим, але щасливим було життя городоцької довгожительки. 12 років пропрацювала вона в малярному цеху на місцевому верстатобудівному заводі, звідти і вийшла на заслужений відпочинок. Напередодні Дня людей похилого віку від громади міста ці поважні люди отримали слова вдячності та подарунки.

У молитвах вони просять миру й злагоди для України
У грудні святкуватиме 99 років Дем’ян Іванович Олійник - напрочуд приємна та доброзичлива людина, яка усім бажає дожити до його років у здоров’ї та злагоді.

У молитвах вони просять миру й злагоди для України
Протягом п’яти років, відколи здоров’я почало підводити, проживає в Будинку Милосердя (при костьолі св. Станіслава) 95-річна Бернада Станіславівна Бачок. Ця самотня жінка присвятила своє життя служінню Богу - у своїх щоденним молитвах просить миру і злагоди для України.

У молитвах вони просять миру й злагоди для України
По вулиці Заводській проживає 98-річний Іван Петрович Столяр, який 50 років свого життя віддав сумлінній праці на цукровому заводі. Він і досі пам΄ятає страшні роки війни.

У молитвах вони просять миру й злагоди для України

А по вулиці Чайковського мешкає 95-річна Ціцелія Йосипівна Бредняк - в оточенні любові й турботи дітей та онуків, як берегиня роду, ділиться спогадами про минуле життя.

У молитвах вони просять миру й злагоди для України
Із Росії родом Марія Іванівна Васютіна - після війни вона приїхала у Городок і прожила тут більшу частину життя. ЇЇ чоловік партизанив у наших лісах і серцем припав до мальовничої Городоччини, де подружжя Васютіних і звили своє гніздечко. Для Марії Іванівни Городок став другою Батьківщиною.

У молитвах вони просять миру й злагоди для України
Ці поважні городоччани цінують кожну хвилину, відпущену Богом, і щиро бажають молодшому поколінню бути розважливими і милосердними до чужої біди, шанувати батька і матір, а ще – поважати й захищати рідну Україну.