Оголошення

На підставі рішення №26 п’ятдесят п’ятої сесії міської ради від 18.08.2015 року та рішення №27 другої сесії міської ради від 11.12.2015 року, Городоцька міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді наступних фізичних осіб:

- фізичної особи-підприємця Дикунця Віктора Євгеновича в м. Городок по вул. Ткачука Григорія Івановича, 17, площею 625 кв.м., під власною будівлею магазину для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
- гр. Хоптинця Віктора Анатолійовича в м. Городок по вул. Чернишевського, 45, під власною будівлею адмінбудинку (майнового комплексу) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Учасникам конкурсу необхідно спрямувати поштою до Городоцької міської ради за адресою 32000 Україна, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Грушевського, 53, конкурсну документацію в одному запечатаному конверті. Документи на участь у конкурсі приймаються до 18.01.2016 року включно.

Документи які додаються до участі у конкурсі:

1) Заява на участь у конкурсі.

2) Підтверджуючі документи в одному екземплярі:

- Копію кваліфікаційних документів оцінювача, які працюють у штатному складі та яких залучено до проведення оцінки та підписання звіту оцінки.

- Копію сертифікату суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України

3) Конкурсна пропозиція подається у запечатаному конверті і має містити:

- Пропозиції, щодо вартості виконаних робіт та термін виконання робіт.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності
відбудеться 19.01.2016 року.

Довідки за телефоном 3-30-92