На підтримку бійців АТО

На підтримку поранених бійців АТО в Хмельницькому відбувся благодійний аукціон «Ти тільки живи».
Через неоголошену війну на Сході України гинуть та втрачають своє здоров’я сотні українських солдатів. Благодійний аукціон, який відбувся 11 жовтня в обласному художньому музеї, – це спосіб допомогти тим, хто ризикував своїм життям в боротьбі за єдину, вільну країну, за відчуття власної гідності та за майбутнє своїх дітей. Кожен бажаючий міг внести посильний внесок на реабілітацію наших захисників. Всі отримані кошти, а це більше 30 тис. грн., будуть спрямовані на надання фінансової підтримки пораненим бійцям АТО.
Участь у благодійному аукціоні взяв депутат міської ради, голова асоціації підприємців Городка Анатолій Матвєйцев, який придбав три мистецькі роботи.

На підтримку бійців АТО