Смолоскипна хода у Городку

14 жовтня у Городку відзначали потрійне свято - День захисника України, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. День захисника України ми відзначали саме 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. У важкий для країни час українці довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків.
У місті вшановували покоління воїнів, борців, героїв, молились за мир душам героїв Небесної сотні і воїнів, загиблих у сьогоднішній війні на Сході.До дня захисника України, річниці створення УПА та свята Покрови центральною вулицею Городка пройшла вже традиційна смолоскипна хода. Її ідейники - члени громадської організації «Народна самооборона Майдану». Представники влади міста і району, духовенство, воїни АТО та жителі міста вшанували пам'ять загиблих учасників АТО хвилиною мовчання.

Смолоскипна хода у Городку