Невідомі зі зброї палять по ліхтарях у Городку

Цивілізоване місто має бути світлим і затишним не лише вдень, а й вночі. Про Городок, освітлений в темну пору року, мріє кожен його житель. Це зручно, сучасно і безпечно.
На жаль, серед нас є й такі, хто робить своє місто темним, руйнує його красу, вносить безлад... Як ще назвати тих людей, які зі зброї потрощили вже третій ліхтар, що освітлював у вечірній час міст поблизу річки Смотрич? Адже вартість такого світильника - 2, 5 тис. грн., лампи – 270 грн., а після обстрілу ці ліхтарі ремонту вже не підлягають, оскільки кулі пробили його наскрізь і вода тепер потраплятиме на лампу…
За технічними характеристиками, натрієві лампи високого тиску, які освітлюють вулиці Городка на сьогодні є найбільш економними та енергоефективними з усіх газорозрядних ламп. Їхня світловіддача досягає 150 лм/Вт. Ці лампи надійні, мають високі світлотехнічні характеристики протягом всього терміну служби, їх використовують з метою покращення умов життя містян.
Прикро і соромно за тих невігласів, що руйнують загальні блага… Крім того, подібні дії караються законом.
Тож звертаємося з проханням до городоччан, які, можливо, бачили або знають, хто чинить такі неподобства у місті, повідомити працівників поліції або міську раду.

Невідомі зі зброї палять по ліхтарях у Городку