У центрі зайнятості спілкувалися про організацію громадських робіт

Днями у районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» з питань організації та проведення громадських робіт і робіт тимчасового характеру. У засіданні взяли участь представники міської, районної та сільських рад району.
Анатолій Вандоляк, директор центру зайнятості проаналізував стан ринку праці в районі та ознайомив присутніх з особливостями організації і проведення громадських робіт. Про проблеми і перспективи проведення громадських робіт у місті інформувала Олена Матвєйцева, заступник міського голови та Григорій Гурний, директор комунального підприємства «Городоккомунсервіс». Цьогоріч для впорядкування міста залучали безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості. З цією метою були передбачені кошти для проведення оплачуваних громадських робіт. Відтак, кожен безробітній, перебуваючи на обліку у центрі зайнятості, може бути задіяних у громадських роботах, та відповідно отримати за свою роботу кошти. Оплата праці здійснюється за виконану роботу. При цьому її розмір не може бути меншим за мінімальну заробітну плату.