На вулиці Станційній відремонтували дорожнє полотно

Нещодавно дорожники капітально відремонтували відрізок дороги по вулиці Станційній, що в мікрорайоні «Сільгосптехніка». Саме на цю частину дороги часто скаржилися жителі даного мікрорайону. Тепер з дороги-жаху Станційна перетворилася на дорогу-мрію. Принаймні, так кажуть водії громадського транспорту, які щодня проїжджають цим шляхом.

- Нарешті не буду думати, як об’їхати глибокі вибоїни, - каже пан Вадим, водій мікроавтобуса.

- І тепер тут не стоятиме курява, - додає Юрій Петровський, місцевий житель. – Адже даним відрізком дороги було ні пройти, ні проїхати.

Так, враховуючи численні звернення місцевих жителів, міська рада знайшла можливість відновити дорожнє покриття по Станційній. Хоча на цей рік дані роботи заплановані не були.

- Навесні на даному відрізку шляху було підсипано ями, та наболілої проблеми це не вирішило, - розповідає Василь Підлісний, Городоцький міський голова. – Тому гостро постало питання щодо капітального відновлення цього дорожнього полотна. За рекомендацією інженера з технічного нагляду Володимира Шевчука, дорожні роботи виконувала підрядна організація зі Старокостянтинова, яка працювала у Сатанові, де зарекомендувала себе з найкращого боку.

Згідно з проектом відремонтовано відрізок дороги завдовжки 230 м. Нове дорожнє покриття - з асфальтобетону. Роботи виконувала підрядна організація ТОВ «Євростар 2005».

Наталія ПОПОВИЧ