Без традиції — немає культури, а без культури — немає нації

Цього дня у місті  вшановували тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурне дозвілля, займається аматорською творчістю.

У залі зібралися працівники районної бібліотеки, дитячої художньої школи, музичної школи, керівники творчих колективів та районного будинку культури. З вітальними словами до присутніх звернувся Олег Федоров, начальник відділу культури, національностей, туризму та релігій, Оксана Походонько, директор будинку культури, Віктор Бочарніков, директор ЦРБ, Олена Матвєйцева, заступник міського голови та Вадим Якубовський, керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги. Напрочуд теплим та душевним був святковий концерт, який для колег організували творчі колективи Городоччини.