Ранок для дітей учасників АТО

Таке дійство було організовано за ініціативи міської ради

Таке дійство було організовано за ініціативи міської ради напередодні свята Водохреща 18 січня.

- Новорічно-різдвяні свята – це віра в диво, сюрпризи та подарунки, здійснення всіх бажань, - зауважила Олена Матвєйцева, заступник міського голови. - Відтак міська рада спільно з громадською приймальною народного депутата України Олександра Гереги та працівниками районного будинку культури організували новорічно-різдвяний ранок для дітей учасників АТО. Адже ці діти знають, що таке війна, вони чекали або чекають своїх батьків із зони військових дій. Та дитинство у кожної дитини має бути щасливим.

На свято запросили і казкових персонажів
Саме тому всіх дітей міста, батьки яких вже демобілізовані або ще відбувають службу в зоні антитерористичної операції запросили на святкове дійство у кафе «Театральне», що діє при Городоцькому районному будинку культури. Для них працівники культури підготували різні ігри, конкурси та розваги. На свято запросили і казкових персонажів: Діда Мороза, Снігуроньку, Бабу Ягу, Старика Хотабича. Звичайно, не обійшлося і без подарунків. Під час новорічного хороводу солодощі отримав кожен учасник дійства.

На свято запросили і казкових персонажів
- Приємно, що про нас та наших чоловіків не забувають, - зауважила Оксана Сльоз, дружина учасника АТО, який наразі на передовій. – Крім того, свято дуже сподобалося нашим діткам.

Наталія Попович