З Італії – з перемогою!

Городоччанин Костянтин Омельчук повернувся з Італії з перемогою! Друге місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед ветеранів – це значний та вагомий успіх українського спортсмена – жителя м. Городок.Миколайович неодноразово тішив нас  спортивними перемогами та успіхами своїх вихованців. На Чемпіонаті світу він поступився гирьовику із Швеції. Третім став спортсмен з Ізраїлю. На поїздку у Турін потрібні були чималі кошти, які, завдяки небайдужим людям, вдалося зібрати. За словами переможця, спортсмени з інших країн отримують значні кошти на поїздки, де вони відстоюють честь країни. У нас поки перемоги здобувають завдяки ентузіазму спортсменів та людям, які підтримують розвиток спорту.

Громада м. Городок вітає Костянтина Омельчука з перемогою і бажає подальших успіхів на спортивних аренах світу.