У Городку крадуть каналізаційні люки та решітки

У нашому місті зловмисники минулого тижня зняли декілька каналізаційних решіток для стічних вод.

Одну вкрали поблизу церкви св. Онуфрія, іншу – біля дитячого садка «Берізка». Небайдужі городоччани повідомили міську раду про відсутність решітки та, запобігаючи травмуванню пішоходів, у яму встромили гілля дерев. Хоча проблему й було вирішено якнайшвидше, проте в ніч з 21 на 22 листопада знову сталася крадіжка решітки - по вул. Ванагса…

Невже зловмисники вважають, що збагатяться тими кількома гривнями, вирученими за металеві решітки?!

Аби припинити подібний вандалізм, міська рада звернулася до правоохоронних органів з проханням активізувати боротьбу з крадіями каналізаційних люків та водостічних решіток - задля забезпечення безпеки на дорогах міста і недопущення травмувань пішоходів. Також необхідно притягувати до відповідальності працівників пунктів прийому металобрухту за прийняття викрадених люків і решіток.

Отже, звертаємося до городоччан з проханням не бути байдужими до проблем міста - якщо хтось бачив зловмисників, повідомити про них поліцію чи міську раду Городка.