Відбулася 10 сесія міської ради VII скликання.

Міський голова Василь Підлісний прозвітував перед депутатами про виконану роботу органу міського самоврядуванням, зокрема: по вулиці Тичини комунальним підприємством було замінено 180 м труб водопровідної мережі, на вулицях Бухти і Зеленій (мікрорайон МКК) було частково реконструйовано водопровідну мережу.  Загальна вартість виконаних робіт склала 714 тис. грн.

Крім того, на освітлення міських вулиць було витрачено 1 млн. 37 тис. грн. з міського бюджету. На освітлення ще 24 вулиць міста розробляється проектно-кошторисна документація на суму 3 млн. 631 тис. грн. Також відтепер з артсвердловин буде ретельніше обліковуватися витрата води, бо, за словами Василя Підлісного, з районного бюджету міська рада отримала субвенцію у розмірі 280 тис. грн. на закупівлю лічильників.

Крім цього, Василь Підлісний розповів, що на вулиці Тургенєва було збудовано артсвердловину. Вода за експертизою була визнана придатною для вживання. Тож планується встановити водонапірну башту та подавати воду у домівки.

Також народні обранці внесли окремі зміни у міський бюджет. На благоустрій міста спрямували 215 тис. грн., з них на рекультивацію міського полігону для твердих побутових відходів 165 тис. грн. Також із спеціального фонду будуть витрачені кошти на придбання міні-трактора для чистки тротуарів – 171 тис. грн. та придбання до нього щітки, відвалу, кабіни і лійки – 87 тис. грн. На сесії одноразову матеріальну допомогу було надано 74 особам. Останніми на порядку денному розглядалися земельні та житлово-комунальні питання.

Юрій Коваль