Міжнародний день інвалідів

Дивитися концертну програму, підготовану людьми з обмеженими фізичними можливостями - особливо трепетно. Пісня, танець, вірш - звичні для нас речі- для цих людей - майже подвиг. Вони живуть у нашому місті, але сприймають його по-своєму: в тиші, в темноті, мовчки, без змоги пересуватися...

Міська влада вважає своїм обов’язком підтримувати всіх, хто потребує допомоги, а особливо
людей, які обтяжені фізичними недугами.
  02 грудня 2016 року   секретар міської  ради О.Гріх відвідала захід, приурочений до Міжнародного дня інваліда, який відбувся у Городоцькому центрі реабілітації дітей-інвалідів. Там панувала по-справжньому щира, тепла та родинна атмосфера.

Ми пишаємося тим, що такий заклад успішно функціонує у нашому місті. Завдяки наполегливій роботі колективу даного закладу, виховуються соціально-адаптовані особистості. Дякуємо учасникам та організаторам свята. Ви робите величезну справу, вселяючи нашим діткам з обмеженими можливостями віру у життя.