Зустріч податківців з представниками бізнесу отримала продовження у наданих конструктивних пропозиціях

У зустрічі прийняли участь Анатолій Іванович Битий – директор ТДВ «Городоцьке», підприємці  - депутати Городоцької міської ради, Інна Петрівна Мельник – голова Городоцької районної громадської організації «Спілка підприємців Городоччини», Іван Іванович Дорогий - голова «Асоціації фермерських господарств та приватних землевласників» та  представники інших бізнесових структур району.

У ході зустрічі  керівник фіскальної служби району Наталя Хорошова ознайомила присутніх із поданими Кабінетом Міністрів України до Верховної ради  законопроектами про внесення змін до Податкового кодексу України. Присутні піднімали проблемні питання, що потребують вирішення на законодавчому рівні та жваво обговорювали майбутні зміни до Податкового кодексу, а також додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та відповідальність за порушення законодавства про оплату праці.

Особлива увага приділялась підвищенню розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до рівня 3200 гривень, що матиме суттєвий вплив на податкову політику в Україні, зокрема, на розмір ставок єдиного податку та податку на нерухоме майно, визначення ряду показників  податку на доходи фізичних осіб тощо.
     «Категорія самозайнятих осіб - це значна частина  підприємницького середовища. Ви забезпечуєте роботою себе та, що дуже важливо,  створюєте нові робочі місця й сумлінно сплачуєте податки», - відмітила у своєму виступі Наталя Хорошова.

Вона також зазначила, що фіскальна служба – це, перш за все, сервісна служба, яка у своїй діяльності націлена на створення комфортних умов ведення бізнесу для сумлінних платників.

Присутні отримала детальну інформацію про електронні сервіси та порядок отримання адміністративних послуг в органах ДФС.

Наприкінці зустрічі представники бізнесу та громадськості поспілкувалися з фахівцями Городjцького відділення Кам’янець – Подільської ОДП у форматі  запитань-відповідей.

О.Бистрицька – головний державний ревізор – інспектор

Городоцького відділення Кам’янець – Подільської ОДПІ