Півмільйона гривень - на потреби Городка

За сприяння народного депутата України Андрія Шиньковича, співзасновника політичної партії «За конкретні справи», з Державного бюджету, відповідно до Постанови КМУ від 26 жовтня 2016 року, для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку м. Городка надійшла субвенція в сумі 500 тис. грн.

Через систему ProZorro було оформлено процедуру закупівель певного обладнання для ЖКГ - насамперед, для водопровідно-каналізаційного господарства, оскільки місто потребує постійної заміни зношених каналізаційно-водопровідних мереж. Відтак, для ефективної роботи комунального підприємства міста було закуплено ручний трасопошуковий приймач для дослідження підземних комунікацій, а також міні-електростанцію, лебідку з електродвигуном для водозабірних свердловин, інвертор зварювальний, насосні агрегати для артезіанських свердловин, станцію керування частотним перетворювачем, пускозарядний пристрій для запуску двигунів автомобілів у зимовий період та опалювальний котел для приміщення КП «Городоккомунсервіс».

Таким чином, завдяки народному депутату придбано необхідне обладнання для комунального підприємства міста, на яке у місцевих бюджетах зазвичай коштів не вистачає.