Спільно подолаємо наслідки негоди

Уся снігоочисна техніка комунального підприємства була задіяна для розчистки доріг від снігу. Недаремним було придбання у 2016 році, за кошти міського бюджету, трактора МТЗ-82 та міні-трактора для розчистки тротуарів. Ця техніка була вкрай необхідна, щоб забезпечувати належний стан доріг в зимовий період.

Як зазначив міський голова Василь Підлісний, роботи ще вистачає, але ситуація контрольована: "Дякуючи працівникам та керівництву комунального підприємства місто не паралізовано. Усі центральні вулиці розчищаються регулярно. Всім, хто долучився до очистки міста від снігу – дякую. Звертаюся до городоччан, які мають свою техніку, також допомогти із розчисткою вулиць. З комунальним підприємством можна заключити угоду щодо розчистки доріг від снігу. Лише спільно ми можемо подолати наслідки негоди».

Закликаємо жителів міста прибирати від снігу прилеглу територію біля осель, як це і передбачено правилами благоустрою.

Зауважимо, з 6 січня  КП «Городоккомунсервіс» очолив Ігор Сагадін.  Колишній керівник підприємства Григорій Гурний за власним бажанням перейшов на посаду заступника директора.