Новини

Оголошення

ДО УВАГИ громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб,

 які володіють земельними ділянками на праві приватної власності, на праві оренди або на праві  користування згідно Державних актів на право власності на землю, Свідоцтв на право власності на нерухоме майно та інших правовстановлюючих документів, просимо перевірити наявність Ваших земельних ділянок в Державному земельному кадастрі, з метою уникнення в подальшому накладення власних земельних ділянок на суміжні земельні ділянки, за допомогою Публічної кадастрової карти України, за посиланням:

http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta (зразок.1),

Зразок.1.

шляхом введення кадастрового номера Вашої земельної ділянки (Наприклад 6821210100:00:000:0000) у верхню пошукову графу, згідно вище наведеного зразка 1. (Детальніше, як користуватись Публічною кадастровою картою України https://www.youtube.com/watch?v=-ifkq5ki3VE).

У разі виявлення накладок на суміжні земельні ділянки, невірної конфігурації, зміщення координат або відсутності власних земельних ділянок в Державному земельному кадастрі, просимо звернутись Державний земельний відділ Держгеокадастру у Городоцькому районі., за адресою: м. Городок, вул. Грушевського, 90, (3-й поверх) або для консультацій звертатись у Землевпорядний відділ Городоцької міської ради, за адресою: м.Городок, вул. Грушевського, 53.

 

Довідки за телефоном 3-30-92

 

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація