Перше місце з волейболу посіла команда «Підприємець»

14 січня 2017 року в спортивному залі Городоцької ЗОШ №4 відбулися змагання з волейболу на відкритий кубок м. Городка.

Ексклюзивом змагань було запрошення команд з м. Дунаївці та з смт. Ярмолинці.

Турнір розпочався з привітального слова представника ГО «За конкретні справи» Василя Накутнього, який побажав від імені народного депутата Верховної Ради України Олександра Гереги вдалої гри, наснаги, гарного настрою та подальших перемог. Також усім учасникам змагань були вручені солодкі подарунки.

Команди активно змагались між собою, проявили справжній спортивний характер і показали непогану гру. Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панував у спортзалі протягом усіх змагань.

Відтак, за підсумками змагань з волейболу за відкритий кубок м. Городка, призові місця посіли:

1 місце - команда «Підприємець» м. Городок;

2 місце – команда «Подолянин» м. Дунаївці;

3 місце – команда «Городоччина» м. Городок.