Колядували у бібліотеці

Радо вітали днями колядників із храму святого Юрія у центральній районній бібліотеці. Діти спільно із отцем Зіновієм виголошували віршовані побажання, як подяку Богові за прожитий рік і сподівання на щастя, врожай у новому році.  Останніми роками традиція колядування відроджується по всій країні. У Городку цьогоріч усі релігійні конфесії колядували в організаціях міста. Їм дякували за щирі і гарні колядки, оскільки  саме так, в радості і молитві, колядками і віншуваннями, прославляючи народження сина Божого ми долучаємося до українських традицій, до витоків народної творчості. Діти продемонстрували виставу та виконали декілька колядок. Працівники бібліотеки підготували тематичну виставку «Сяйво Різдвяних свят» та пригостили колядників кутею, домашнім печивом та цукерками. Додому колядники поверталися усі щасливі, веселі, переповнені враженнями та з гарними подарунками.