У Городку відзначили День Соборності

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу.

22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки (об'єднання) українських земель, в єдину Україну, стверджувалось об'єднання двох тодішніх держав УНР та ЗУНР, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної України та утвердження національної ідеї. Довго український народ боровся за свою державність, багато крові пролито борцями за Україну. Тож ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

У Городку напередодні Дня Соборності у залі засідань райдержадміністрації та районної ради  відбулися урочистості з нагоди відзначення величного державного свята. До присутніх із вітальними словами звернувся Віталій Кропивницький, голова районної державної адміністрації. Присутні хвилиною мовчання та покладанням вінків до погруддя першого Президента України М. Грушевського вшанували пам'ять про загиблих борців за свободу та незалежність України.