Відбулася позачергова сесія міської ради

27 січня відбулася позачергова дванадцята сесія міської ради VII скликання. Приводом для скликання  сесії стало звернення голови Городоцького відділення Асоціації платників податків України Анатолія Матвєйцева про зменшення податкового навантаження на приватних підприємців м. Городок, у зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» податки для ФОП нараховуються згідно ставок єдиного податку, які були прийняті в 2016 році, коли мінімальна заробітна плата складала 1378 грн., цьогоріч – 3200 грн.  Зважаючи на ці чинники, з початку року припинили свою підприємницьку діяльність більше 200 осіб. Приватні підприємці звернулися до Асоціації платників податків з проханням про захист та зменшення податкового навантаження.

Тож, відповідно до  Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» , керуючись п.п.24 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Городоцька міська рада  вирішила змінити ставки єдиного податку: для II групи підприємців  з 20% на 10%. Зменшили ставку також і для платників єдиного податку I групи (це ФОП, які торгують на ринках і   не мають найманих працівників). Відтепер вони сплачуватимуть 9 % від прожиткового мінімуму.

Також депутати міської ради прийняли рішення про внесення змін щодо нарахування податку на нерухоме майно.