До Дня Соборності

22 січня в м. Городок відбулись урочисті збори присвячені Дню Соборності України, в яких взяли участь представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, установ та організацій, громадськості міста та району.

день соборності

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв принесених українським народом на вівтар незалежності та державності.
Акт Злуки був не випадковою подією, а наслідком і вершиною об’єднавчого руху, що тривав на територіях, заселених українцями від середини XIX століття. У надзвичайно складних умовах геополітичного перерозподілу світу, після століть розділення і перебування у складі різних імперій українці спромоглися створити єдину національну державу.

Історія має властивість повторюватись, бо тепер в результаті сепаратистських дій на Сході України та відкритої агресії з боку Росії, український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.

Та з допомогою всього суспільства, воїни, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу.
Василь Підлісний, міський голова, Віталій Кропивницький, голова райдержадміністрації, Руслан Райтаровський, заступник голови районної ради, Олена Гріх, секретар міської ради, представники Городоцької районної організації "За конкретні справи"  поклали квіти до погруддя першого Президента України М. С. Грушевського.