Городоцька міська рада відмовилася приймати сміття зі Львова

Про  план роботи виконкому міської ради на І півріччя 2017 року інформувала членів виконкому секретар міської ради Олена Гріх.

До Городоцької міської ради звернувся Андрій Садовий, Львівський міський голова з проханням  підтримати львів’ян та тимчасово допомогти громаді міста Львова  у захороненні  частини твердих побутових відходів. Члени виконкому відмовили Львівському міському голові та громаді  м. Львів у захороненні  частини твердих побутових відходів на території Городоцької міської ради.

На засіданні виконкому затвердили списки абсолютно одиноких, пристарілих громадян, інвалідів та одиноких, одиноко проживаючих громадян  похилого віку,які  обслуговуються соціальними робітниками відділення соціальної допомоги Городоцького районного територіального центру  соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).

Також члени виконавчого комітету  визначили перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відбування правопорушниками адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт у 2017 році. Розглянувши звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на зрізання зелених насаджень і пропозиції санітарно-екологічної інспекції по даному питанню виконком міської ради, в и р і ш и в надати дозвіл  КП «Городоккомунсервіс» на зрізання дерев, які знаходяться  по вул. Ткачука, 32 і надати дозвіл на благоустрій даної території і насадження ялин на місце старих, пошкоджених дерев.

Були розглянуті  звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на спорудження, перепланування будівель, встановлення  нумерації будівель, переведення належних громадянам частин будинків, квартир в окремі будинковолодіння. По цих питаннях виступив  начальник КП  "Городоцьке  госпрозрахункове  архітектурно –   планувальне бюро" Валентин Льоринс. Про введення до складу членів громадського формування з охорони громадського порядку на території Городоцької міської ради «Загін сприяння поліції»  учасника АТО Івана Сльоза інформувала заступник міського голови Олена Матвєйцева.

Про визначення таким, що втратив чинність протокол № 3 засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Городок від 11.03.2016 року  інформував заступник міського голови Сергій Літвінчук.