Катаклізми природи

Неймовірна ожеледиця у Городку частково скувала рух транспорту.

Ще з вечора другого лютого почав йти дощ, який відразу ж замерзав. Незважаючи на те, що працівники комунального господарства почали підсипати вулиці міста, але робота виявилася марною. Працювали комунальники з 6. 00 і третього січня, проте опади йти не переставали і все навкруги перетворювалося на лід. Такої ожеледиці у Городку ще не було. Немовби суцільна крига скувала територію міста. Для підсипання міських доріг була задіяна мало чи не уся техніка та працівники КП «Городоккомунсервіс». Станом на 11.00 використано 50 тонн піщано-соляної суміші. Комунальники працюють без відпочинку, вони підсипають вулиці та тротуари Городка. Проте заради своєї безпеки просимо без потреби не виїжджати автотранспортом у місто, адже погода не передбачувана.