Оголошення

На підставі рішення № 35 одинадцятої сесії міської ради від 23 грудня 2016 року,  Городоцька міська рада Хмельницької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді наступних фізичних осіб:

-  ФОП Світани Людмили Іванівни  в м.Городок по вул. Грушевського, 74, земельна ділянка за кадастровим номером 6821210100:05:001:0060, площею 0,0413 га. під власною будівлею магазину промислових товарів для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Учасникам конкурсу необхідно спрямувати поштою до Городоцької міської ради за адресою 32000 Україна, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Грушевського, 53, конкурсну документацію в одному запечатаному конверті. Документи на участь у конкурсі приймаються до 22.02.2017 року включно.

Документи, які необхідно надати для участі у конкурсі:

1)      Заява на участь у конкурсі.

2)      Підтверджуючі документи в одному екземплярі:

- Копію кваліфікаційних документів оцінювача, які працюють у штатному складі та яких залучено до проведення оцінки та підписання звіту оцінки.

- Копію сертифікату суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України

3)  Конкурсна пропозиція подається у запечатаному конверті і має містити:

- Пропозиції, щодо вартості виконаних робіт та термін виконання робіт.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

відбудеться 23.02.2017 року.  в приміщенні Городоцької міської ради

Довідки за телефоном        +38 (03851) 3-30-92