Новини

По Шевченка, 60 здійснили капітальний ремонт внутрішньобудинкової мережі

Капітальний ремонт внутрішньобудинкової електромережі у будинку по вул. Шевченка, 60 розпочали в останні дні минулого року. Згідно з постановою Кабміну №515 ще від 2015 року, плата за обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж повинна увійти до тарифу на квартплату. Так як вищезгаданий  будинок - у комунальній власності міста, реконструкцію електромережі виконували за кошти міської ради. Угоду міська рада уклала із приватним підприємством «Квадр 2» із міста Хмельницького.  
- Електромонтажні роботи, а саме заміна електрощитових, внутрішньобудинкових електричних мереж, магістральних проводів, - розповідає Віктор Шинкаренко, директор ПП «Квадр 2», - проводили п’ятеро наших працівників. Загалом внутрішньо будинкову електромережу модернізували у всіх 8 під’іздах.
- Електропроводка в більшості з них була в жахливому стані, - доповнює Руслан Саврій, головний інженер ПП «Квадр 2». – В деяких під’їздах була лише одна фаза, в деяких – пошкоджені проводи. Тепер всіх цих проблем не існує. В багатоповерхівці – нова модернізована система внутрішньо будинкового освітлення.
Те, що роботи виконано якісно, кваліфіковано та відповідно до вимог і нормативів, підтвердив й інспектор технічного нагляду Станіслав Шевчук.

- Загалом вартість капітального ремонту електромережі згідно з проектно-кошторисною документацією - близько 300 тисяч гривень, - розповідає Станіслав Володимирович. – Умови договору підрядна організація виконала. Наразі приводиться у відповідність документація, а саме заповнюється декларація про ввід даного об’єкту в експлуатацію.
Тим часом, комунальники працюють над вуличним освітленням міста. Цього року міська рада планує встановити ліхтарі на ще 24 вулицях Городка. Задля цього виготовлено проектно-кошторисних документацій на суму більше 3,5 мільйона грн. Разом з тим, є і проблемні питання, а саме підняття тарифів на електроенергію. У 2016 році вартість 1 кВт світла становив 0,82 грн., цього ж року - вже 2,46 грн. Тож аби зекономити кошти за електроенергію, наразі КП «Городоккомунсервіс» встановлює двухзонні лічильники.
 
Наталія Попович

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація