По Шевченка, 60 здійснили капітальний ремонт внутрішньобудинкової мережі

Капітальний ремонт внутрішньобудинкової електромережі у будинку по вул. Шевченка, 60 розпочали в останні дні минулого року. Згідно з постановою Кабміну №515 ще від 2015 року, плата за обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж повинна увійти до тарифу на квартплату. Так як вищезгаданий  будинок - у комунальній власності міста, реконструкцію електромережі виконували за кошти міської ради. Угоду міська рада уклала із приватним підприємством «Квадр 2» із міста Хмельницького.
- Електромонтажні роботи, а саме заміна електрощитових, внутрішньобудинкових електричних мереж, магістральних проводів, - розповідає Віктор Шинкаренко, директор ПП «Квадр 2», - проводили п’ятеро наших працівників. Загалом внутрішньо будинкову електромережу модернізували у всіх 8 під’іздах.
- Електропроводка в більшості з них була в жахливому стані, - доповнює Руслан Саврій, головний інженер ПП «Квадр 2». – В деяких під’їздах була лише одна фаза, в деяких – пошкоджені проводи. Тепер всіх цих проблем не існує. В багатоповерхівці – нова модернізована система внутрішньо будинкового освітлення.
Те, що роботи виконано якісно, кваліфіковано та відповідно до вимог і нормативів, підтвердив й інспектор технічного нагляду Станіслав Шевчук.

- Загалом вартість капітального ремонту електромережі згідно з проектно-кошторисною документацією - близько 300 тисяч гривень, - розповідає Станіслав Володимирович. – Умови договору підрядна організація виконала. Наразі приводиться у відповідність документація, а саме заповнюється декларація про ввід даного об’єкту в експлуатацію.
Тим часом, комунальники працюють над вуличним освітленням міста. Цього року міська рада планує встановити ліхтарі на ще 24 вулицях Городка. Задля цього виготовлено проектно-кошторисних документацій на суму більше 3,5 мільйона грн. Разом з тим, є і проблемні питання, а саме підняття тарифів на електроенергію. У 2016 році вартість 1 кВт світла становив 0,82 грн., цього ж року - вже 2,46 грн. Тож аби зекономити кошти за електроенергію, наразі КП «Городоккомунсервіс» встановлює двухзонні лічильники.

Наталія Попович