ПРОБЛЕМУ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ ЖИТЕЛІВ МІКРОРАЙОНУ «МАРХЛІВКА» ВДАЛОСЯ ВИРІШИТИ

Минулого тижня воду зі свердловини по вул. Тельмана було підключено до загальної системи водопостачання мікрорайону «Мархлівка». Дані роботи комунальники виконали одразу після того, як санепідемстанція визнала пробу води з
свердловини придатною для пиття.

4 січня, після того, як надійшов результат із санепідеміологічної станції, в терміновому порядку було зібрано виконавчий комітет Городоцької міської ради, щоб дати погодження на підключення свердловини до системи.
- Нагадаю, що для того, аби прочистити та відновити дану свердловину було прокладено лінію електропередач, - розповідає Василь Підлісний, міський голова. - Вкотре за оперативність виконаних робіт дякую працівникам Городоцького РЕМу.

вода мархлівка

До речі, нову лінію використано ще для освітлення частини вулиці Тельмана. Загалом вартість робіт по відновленню водопостачання становить близько 100 тис. грн. (майже 60 тис. грн. - для підведення електроенергії та 40 тис. грн. – на відновлення свердловини).
- Усі подальші роботи, - продовжує Віктор Яцковий, начальник дільниці водопостачання, - а саме: встановлення глибинного насосу, прокладання водопровідної труби та підключення свердловини до системи водопостачання, ми виконали за 4 дні. І для закупівлі необхідних матеріалів міською радою із комунальним підприємством було підписано договір.

вода мархлівка
Відтак, наразі приблизно 25% жителів мікрорайону «Мархлівка» будуть забезпечені водою із даної свердловини. Надлишок води звідси подаватиметься до каптажу, що знаходиться в районі «студні» і вже звідти розподілятиметься для решти жителів «Мархлівки».
- В результаті, насос в каптажі буде працювати безперебійно, - каже мер міста. – Тобто вже не буде практикуватися погодинне відключення води. Надалі ми плануємо прокласти водопровід від свердловини по вулиці Чайковського (яку, до речі, вже теж прочищено) до свердловини по вулиці Тельмана, а також пробурити ще одну свердловину, аби безперебійно вода була й у жителів верхньої частини мікрорайону «Мархлівка».

вода мархлівка
- Я представляю ініціативну групу громади Мархлівки, - каже Володимир Кравцов, житель мікрорайону «Мархлівка». -
яка боролася за відновлення повного водопостачання у нашому мікрорайоні. Вперше ми звернулися до міської ради у червні минулого року. Нам тоді повідомили, що на вирішення цього питання виділять кошти з міського бюджету. Були різні нюанси, нарешті почали бурити свердловину, та виявилося, що там мінеральна вода, непридатна для пиття. Знову проблемне питання ми підняли на першому засіданні новообраної міськради. Нарешті камінь зрушили з місця. І на початку січня в нашому мікрорайоні вже є вода. Тож вся громада мікрорайону «Мархлівка» через засоби масової інформації дякує міській раді та особисто голові міста Василю Підлісному за активні дії, за те, що він так швидко реагував на наші скарги, ігноруючи новорічно-різдвяні свята та вихідні, і за те, що нарешті вдалося вирішити проблему із водопостачанням у нашому мікрорайоні.

Наталія ПОПОВИЧ