В пам'ять Героїв Небесної Сотні

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.

Ми низько схиляємо голови в пам'ять про тих, хто не змирився з тодішнім злочинним режимом влади, хто віддав своє життя на вівтар самостійної та незалежної України.

Цими днями у Городку відбулися заходи з нагоди вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. Флешмоб пам’яті біля пам’ятника Героям, який минулоріч відкрили на Заводській площі, організували працівники районного будинку культури спільно із вихованцями дитячої художньої школи.

20 лютого отець Тарас Мигаль, настоятель храму в честь Почаївської Божої Матері звершив поминальну  панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні, які поклали своє життя на Майдані під час Революції Гідності біля пам’ятника Героїв.

Представники влади міста і району,  духовенство,  жителі запалили лампадки пам’яті на центральній площі Городка та молились за мир душам Героїв Небесної сотні і воїнів, загиблих у сьогоднішній війні на Сході.