На засіданні виконавчого комітету розглянули 15 питань порядку денного.

Про  виконання  плану  роботи виконавчого комітету міської ради за  ІІ півріччя 2016 року та  про стан розгляну  звернень громадян у виконкомі  міської ради за 2016 рік інформувала секретар міської ради Олена Гріх. Заступник голови міської ради Сергій Літвінчук детально ознайомив членів виконавчого комітету із  проектом  Програми соціально – економічного  і  культурного розвитку  міста на 2017 рік. Врахувавши певні зауваження членів виконкому з цього питання було прийнято відповідне рішення.

На засіданні виконкому затвердили Генеральну схему очистки  міста  Городка на 2017 рік, що передує місячнику по благоустрою.

Цього дня надали  дозволу на розміщення об’єктів торгівлі з врахуванням вимог прийнятого Порядку погодження розташування на об’єктах благоустрою закладів та об’єктів торгівлі, сфери послуг і розваг та проведення ярмарків у м. Городок: ФОП Миколаїшиному І.П. в неспеціалізованому магазині «Вело-лото» у викупленому  приміщенні, яке знаходиться за адресою: м. Городок, вул. Червоний Майдан, 11а, ФОП Пархоменку К.С. на початок роботи закладу громадського харчування «Форпост ПАБ» та ФОП Гриб В. Б. продовольчими  і непродовольчими товарами  в орендованому приміщенні, яке знаходиться за адресою: м. Городок, вул. О. Гончара, 3 та погодили режим роботи даних закладів. Розглянули звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на спорудження, перепланування будівель,  встановлення  нумерації будівель,  щодо переведення належних їм частин будинків, квартир в окремі будинковолодіння .

Винесли рішення про проведення громадських слухань щодо реконструкції системи відведення стічних вод відповідно до Детального плану території прилеглої до ГКНС по вул. Грушевського м. Городок  та    внесли зміни до окремих рішень виконкому міської ради.