Працюючи на результат

На порядку денному розглядали 50 питань і першою доповідала спеціаліст фінансово-господарського відділу Валентина Світана. Як проінформувала Валентина Миколаївна про виконання бюджету за 2016 рік, у минулому році до загального фонду міського бюджету поступило 22 млн. 608 тис. грн., в тому числі: податків та зборів – понад 8 млн. грн., інших надходжень – 5 млн. грн., субвенції з районного бюджету 7 млн. 792 тис. грн. на дошкільну освіту та субвенції з державного бюджету 498 тис .грн. В той же час, Валентина Світана зауважила, що основними бюджетоутворюючими податками для міського бюджету є земельний податок, орендна плата за використання земельних ділянок,  єдиний податок, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними  товарами. Сума власних надходжень до міського бюджету з цих податків склали 13 млн. 460 тис. грн., або 94 % усіх надходжень до міського бюджету за  2016 рік.,що становили 14 млн. 317 тис. грн.

Депутати також внесли зміни до бюджету на 2017 рік та затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Городка. Зокрема, народні обранці в Програмі на соціальний захист населенню виділили понад 380 тис. грн., а також 30 тис. грн. – на підтримку громадським організаціям інвалідів і ветеранів. На спортивні заходи фізичної культури, в тому міський центр "Спорт для всіх" направлена 124 тис. 200 грн. На житлово-комунальне господарство - 3 млн. 461 тис.

Про роботу комунального підприємства за 2016 рік прозвітував директор КП "Городоккомунсервіс" Ігор Сагадін. Як зауважив Ігор Леонідович, станом на 1 січня 2017 року комунальне підприємство уклало 716 договорів з жителями міста по наданню послуг з водопостачання та водовідведення. За звітний період було подано абонентам 298,1 тис.м3 води, відведено 117,3 тис. м3 каналізаційних стоків, вивезено і захоронено 1571,4 тон твердих побутових відходів після прибирання комунальних доріг, площ і тротуарів. Значна робота минулого року комунальниками виконана по вуличному освітленню, в тому числі встановлено і замінено 351 ліхтар, прокладено і відремонтовано 12000 м кабельних повітряних ліній; а також по поточному ремонту доріг (вулиці Менделєєва, Щорса, Гончара, Індустріальній, Шевченка,Терешкової,Чкалова, Грушевського, Залізничній, Лермонтова, Мічуріна, Червоний майдан).

Ігор Леонідович проінформував, що в результаті фінансово-господарської діяльності комунальне підприємство «Городоккомунсервіс» вперше за роки діяльності зпрацювало з прибутком.

Окрім цього депутати розглянули питання про план природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів фонду охорони навколишнього природного середовища міста на 2017 рік, звернення громадян для отримання матеріальної допомоги, пільг та блок земельних питань.

Юрій Коваль