Шановні жителі Городоччини!

Запрошуємо вас взяти участь у творчих конкурсах до 655-річчя Городка!

З нагоди ювілею рідного міста Городоцька міська рада та районний телерадіопресцентр оголошує конкурси: «Я люблю тебе, мій Городок!» (поезія, нарис, есе, кросворд, акровірш, загадки, пісні), «Я малюю рідне місто!» (різні техніки прикладного мистецтва). Усі роботи будуть опубліковані у районній газеті «Городоцький вісник» та на сайті міської ради. Кращі художні твори будуть відзначені нагородами на святкуванні Дня міста та увійдуть до літературної збірки про Городок.

Роботи надсилати або приносити у друкованому та електронному форматі у міську раду (м. Городок, вул. Грушевського, 53 (2-й поверх); до редакції телерадіопресцентру (вул. Грушевського, 57 (2-й поверх), e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: 3-17-71, 3-12-71.

Переможців визначатимуть читачі районної газети, надсилаючи відрізні купони для голосування, а також журі з представників міської ради та ЗМІ.

Оргкомітет