Новини

У місті розпочато весняні роботи

З настанням весни роботи у комунальників не меншає. Сьогодні вони ведуться у двох напрямках: водопостачання і водовідведення та благоустрій міста.

  • Тільки завершилися зимові роботи – прогортання та підсипка доріг від снігу, як розпочалися весняні – прибирання вулиць, ремонт доріг тощо, - розповідає Анатолій Нищий, начальник дільниці з благоустрою міста. - На роботу наші працівники, традиційно в цю пору, виходять пів на сьому ранку, тобто як тільки розвидняється. Жінки замітають, чоловіки навантажують сміття на техніку, яка також працює на вулицях міста.

Окрім того, проводиться і ямковий ремонт доріг. Наразі – бруківкою. В цьому плані значно полегшує роботу комунальникам нове обладнання: абразивно-відрізний пристрій, апарат плазмової різки, мініелектростанція.

- Нове обладнання придбано за кошти міської ради минулого року, - розповідає Ігор Сагадін, директор КП «Городоккомунсервіс». – Завдяки цьому устаткуванню можна виконувати роботи будь-якої складності. Мініелектростанція ж забезпечує безперебійне електропостачання. Зазначу, що раніше виконання подібних робіт було дуже затратним - генератор вводився в дію приводом трактора.

В той же час, комунальники демонтують металеву споруду колишньої газової котельні біля кагатного поля цукрового заводу.

- За рішенням сесії районної ради котельню було передано на баланс міської ради, яка, у свою чергу, передала споруду нам, - веде далі мову Ігор Леонідович. – Матеріали з демонтажу будуть використані для облаштування піднавісу для техніки на території комунального підприємства.

Попри це, серед найближчих планів у комунальників - підрізка лип та огородження контейнерних майданчиків біля багатоповерхівок по вулиці Шевченка та в мікрорайоні МКК, грейдерування доріг та підсипка вулиць щебенем, а також продовження модернізацій та заміни вуличного освітлення. Звісно, паралельно ведуться роботи щодо водопостачання та водовідведення. Але це вже тема іншої статті.

Наталія Попович

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація