У місті розпочато весняні роботи

З настанням весни роботи у комунальників не меншає. Сьогодні вони ведуться у двох напрямках: водопостачання і водовідведення та благоустрій міста.

• Тільки завершилися зимові роботи – прогортання та підсипка доріг від снігу, як розпочалися весняні – прибирання вулиць, ремонт доріг тощо, - розповідає Анатолій Нищий, начальник дільниці з благоустрою міста. - На роботу наші працівники, традиційно в цю пору, виходять пів на сьому ранку, тобто як тільки розвидняється. Жінки замітають, чоловіки навантажують сміття на техніку, яка також працює на вулицях міста.

Окрім того, проводиться і ямковий ремонт доріг. Наразі – бруківкою. В цьому плані значно полегшує роботу комунальникам нове обладнання: абразивно-відрізний пристрій, апарат плазмової різки, мініелектростанція.

- Нове обладнання придбано за кошти міської ради минулого року, - розповідає Ігор Сагадін, директор КП «Городоккомунсервіс». – Завдяки цьому устаткуванню можна виконувати роботи будь-якої складності. Мініелектростанція ж забезпечує безперебійне електропостачання. Зазначу, що раніше виконання подібних робіт було дуже затратним - генератор вводився в дію приводом трактора.

В той же час, комунальники демонтують металеву споруду колишньої газової котельні біля кагатного поля цукрового заводу.

- За рішенням сесії районної ради котельню було передано на баланс міської ради, яка, у свою чергу, передала споруду нам, - веде далі мову Ігор Леонідович. – Матеріали з демонтажу будуть використані для облаштування піднавісу для техніки на території комунального підприємства.

Попри це, серед найближчих планів у комунальників - підрізка лип та огородження контейнерних майданчиків біля багатоповерхівок по вулиці Шевченка та в мікрорайоні МКК, грейдерування доріг та підсипка вулиць щебенем, а також продовження модернізацій та заміни вуличного освітлення. Звісно, паралельно ведуться роботи щодо водопостачання та водовідведення. Але це вже тема іншої статті.

Наталія Попович